a_batuzky_C

Vaky na záda

ZÁDOVÉ vaky S vlastním potiskem  
a vaky šité na zakázku s potiskem po celé ploše

Nabízíme značkové zádové vaky Westfordmill a Jassz. Vyrobeny jsou ze 100% bavlny, v rozměru je 37 x 46 cm. V nabídce je několik barevných variant. Vaky se uzavírají stažením šňůr, které jsou dole upevněny v rozích a slouží pro nošení na zádech. Vaky na záda jsou lehké, pevné a dobře se nosí. Mají široké využití, jsou vhodné pro každodenní nošení do města nebo do přírody, pro sport nebo do školy. 

SPORTOVNÍ  vakY – POTISK

Vaky na záda  patří k oblíbeným reklamním produktům, jsou velmi vhodné pro potisk. Potisk realizujeme sítotiskem již od malých nákladů. Tisk vydrží i časté praní, barvy neztrácí odstín. Bavlněné sportovní vaky můžeme opatřit také plnobarevným rastrovým tiskem, vaky z polypropylenu pouze přímými barvami. Maximální rozměr potisku je 27 x 33 cm (u standardních velikostí).  Podrobnější údaje k možnostem potisku najdete v oddílu technologie tisku.

 batuzky_tabor batuzky_ibis (1) batuzky_baobab (2)
batuzky_milic  zadovy_vak_a02  batuzky_encou

Z jedné tiskové přípravy můžeme bez navýšení nákladů současně potisknout tašky i bavlněné batůžky. Rozdílné materiálové složení textilu může mít vliv na tisk.
Sítotisk – 4 přímé barvy – Velké filmy na velkém plátně.

batuzky_tasky_07

 

Velikost  standardních zádových vaků 37 x 46 cm. Maximální velikost potisku 27 x 32 cm. 

 

batuzky_schema_02

zakázkové zádové vaky

Výroba a potisk zádových vaků na zakázku umožňuje volbu velikosti a materiálu vaků, možnost potisku až do krajů (na spad).

batuzky-na-zakazku-33a

batuzky_cenik (1) Ceník zádových vaků, nabídku druhů a barev najdete na stránce v nabídce   

 

 ZÁDOVÉ VAKY

BATOHY, BRAŠNY a další výrobky

Nabízíme potisk batůžků, brašen a další textilních výrobků. Po dohodě potiskneme i vámi dodaný sortiment.

BAVLNĚNÉ SÁČKY

Možnost potisku logem nebo jiným motivem.

 darkove_sacky

Kategorie: vaky na záda / malé batůžky na záda / zádové vaky / sportovní vaky / sportovní vaky s potiskem / potisk sportovních vaků / reklamní batůžky / značkové zádové vaky / potisk zádových vaků / potisk vaků na záda / dárkové bavlněné sáčky /  látkové vaky / bavlněné vaky