a_batuzky_C

Vaky na záda

sportovní vaky na záda S vlastním potiskem  

 

Nabízíme značkové zádové vaky Westfordmill a Jassz. Vyrobeny jsou ze 100% bavlny, v rozměru je 37 x 46 cm. V nabídce je několik barevných variant. Vaky se uzavírají stažením šňůr, které jsou dole upevněny v rozích a slouží pro nošení na zádech. Vaky na záda jsou lehké, pevné a dobře se nosí. Mají široké využití, jsou vhodné pro každodenní nošení do města nebo do přírody, pro sport nebo do školy. 

SPORTOVNÍ  vakY – POTISK

Sportovní vaky na záda  patří k oblíbeným reklamním produktům, jsou velmi vhodné pro potisk. Potisk realizujeme sítotiskem již od malých nákladů. Tisk vydrží i časté praní, barvy neztrácí odstín. Bavlněné sportovní vaky můžeme opatřit také plnobarevným rastrovým tiskem, vaky z polypropylenu pouze přímými barvami. Maximální rozměr potisku je 27 x 33 cm (u standardních velikostí).  Podrobnější údaje k možnostem potisku najdete v oddílu technologie tisku.

 batuzky_tabor batuzky_ibis (1) batuzky_baobab (2)
batuzky_milic  zadovy_vak_a02  batuzky_encou

 

tisk z jedné přípravy

Z jedné tiskové přípravy můžeme bez většího navýšení nákladů současně potisknout tašky i bavlněné batůžky. Rozdílné materiálové složení textilu může mít vliv na tisk.  (Velké filmy na velkém plátně)
batuzky_tasky_07

 

MAx. velikost tisku u standardních zádových vaků

Velikost  standardních zádových vaků 37 x 46 cm. Maximální velikost potisku 27 x 32 cm.   

 

 

 

batuzky_schema_02

využití sítotiskových efektů

Zádové vaky pro nakladatelství Větrné mlýny. Tištěno bílou barvou a fosforeskující bílou barvou s dosvitovým efektem.

batuzky_vetrne_mlyny_05

 

 

zakázkové zádové vaky

Výroba a potisk zádových vaků na zakázku umožňuje volbu velikosti a materiálu vaků, možnost potisku až do krajů (na spad).

batuzky-na-zakazku-33a

batuzky_cenik (1)

NabídkA zádových vaků

nabídku druhů a barev najdete na stránce v nabídce    ZÁDOVÉ VAKY

BATOHY, BRAŠNY a další výrobky

Nabízíme potisk batůžků, brašen a další textilních výrobků. Po dohodě potiskneme i vámi dodaný sortiment.

BAVLNĚNÉ SÁČKY

Možnost potisku logem nebo jiným motivem.

 bags_wes_01

Kategorie: vaky na záda / malé batůžky na záda / zádové vaky / sportovní vaky na záda s vlastním potiskem/ sportovní vaky s potiskem / potisk sportovních vaků / reklamní batůžky / značkové zádové vaky / potisk zádových vaků / potisk vaků na záda / dárkové bavlněné sáčky /  látkové vaky / bavlněné vaky