a_potisk tasek_01

Potisk tašek

POTISK TAŠEK SÍTOTISKEM JE ZÁRUKOU VYSOKÉ TRVANLIVOSTI
A BAREVNÉ STÁLOSTI VYTIŠTĚNÉHO MOTIVU

Nabízíme potisk bavlněných reklamních tašek sítotiskem, přímými barvami i plnobarevným rastrovým tiskem. Nejčastěji používaný rozměr tašek je 38 x 42 cm v gramáži 140 g. Maximální velikost tisku je 27 x 33 cm.

Více informací:
Potisk standardních reklamních tašek.
Výběr reklamních bavlněných tašek k potisku.

Potisk tašek šitých na zakázku. Velikost tisku není omezena, tašky se tisknou ještě před ušitím na rozešité díly.

Více informací:
Potisk tašek šitých na zakázku.
Výroba zakázkových tašek.

Nabízíme potisk bavlněných zádových vaků sítotiskem, přímými barvami i plnobarevným rastrovým tiskem. Rozměr vaků je 37 x 46 cm. Maximální velikost tisku je 27 x 32 cm.

Více informací:
Potisk zádových vaků.
Výběr zádových vaků k potisku.

 

PŘÍMÉ BARVY – BEZ RASTROVÁNÍ

Nejčastěji používaný tisk v plných plochách bez rastrů – tisk neumožňuje plynulé přechody mezi barvami. Pokud vyžadujete přesnou barevnost tisku, zadávejte barvy v systému Pantone www.mypantone.info Předlohy RGB nebo CMYK převádíme automaticky k nejbližší barvě systému Pantone.

 
 potisk tasek zajezdy_01
 potisk tasek vnitr
 potisk vaku tabor_cerv

BAREVNÁ SEPARACE – SEPARAČNÍ TISK

Jedná se o rastrový tisk, na rozdíl od tisku v režimu CMYK se tiskne přímými barvami. Speciální program provede optimální rozložení předlohy do přímých barev a prolnutím jednotlivých barev dosáhne požadované barevné přechody i u složitých motivů. Tisk využívá i barvu látky a umožňuje vytvořit plynulé přechody ven z kresby směrem do tmavého textilu. Cena tisku se odvíjí podle počtu tiskových barev, stejně jako u přímých barev. Navíc je připočítán příplatek za separace, který se u opakovaných zakázek již nepočítá.

Podrobnější informace najdete na stránkách:  colorfactory.cz/technologie-sitotisk/

 potisk tasek design_3
 potisk tasek sonnentor
 potisk tasek lif

PLNOBAREVNÝ POTISK TAŠEK V REŽIMU CMYK

Rastrový plnobarevný tisk barvami v systému CMYK (4 tištěné cmykové barvy – cyan, magenta, yellow, black) – umožňuje tisk v celém barevném spektru čtyřmi barvami.  Někdy v kombinaci s přímými tiskovými barvami. Vhodný pro vyšší náklady a potisk světlého textilu, na tmavém a barevném textilu nesplňuje standardní požadavky. 

 potisk tasek NG_4

PŘÍPRAVA PŘEDLOH PRO POTISK TAŠEK

PŘÍPRAVA PŘEDLOH PRO TISK PŘÍMÝMI BARVAMI
Předlohy posílejte nejlépe ve vektorech – cdr, ai, eps. Případně jako fotografii ve větším rozlišení (nejlépe 300 DPI, 1:1), vhodnou k dalšímu zpracování. U předloh s nízkým rozlišením je potřeba poslat minimálně písmo v křivkách, nebo název fontu.

PŘÍPRAVA PŘEDLOH PRO TISK SEPARACÍ A CMYKEM
Rozlišení cca 300 DPI při velikosti cca 1:1. Pokud to jde, nechte samostatný motiv na průhledném pozadí – nedávejte do stejné vrstvy motiv a barvu pozadí (textilu). Vyvarovat se převádění do CMYKu a zpátky do RGB, tím zanikne řada důležitých dat.

 

 

Kategorie: Plnobarevný potisk tašek. Tisk na tašky cmykem. Nabízíme tašky s potiskem. Tašky tištěné přímými barvami. Potištěné tašky na spad. Vzorový nátisk tašek.