reklamnil_tasky_C_10a

Reklamní tašky

nabízíme reklamní tašky a zádové vaky


vyžádejte 
rozšířenou nabídku 

Dodáváme reklamní látkové tašky, jutové tašky,  tašky z netkaných textilií, bavlněné sáčky určené k potisku a  vaky na záda. Značkové výrobky Westford Mill, Jassz, Kimood, ale také kvalitní a prověřené neznačkové výrobky za velmi dobré ceny. V nabídce reklamního textilu představujeme základní, nejčastěji prodávané výrobky. Pokud zde nenajdete svůj oblíbený produkt nebo značku, zašlete nám prosím dotaz. Rádi vám vyhovíme a pošleme nabídku požadovaného sortimentu.

log_05

LÁTKOVÉ TAŠKY

Látkové tašky jsou vyráběny ze 100% bavlny. Nejčastěji používaný rozměr látkových tašek je 38 x 42 cm v gramáži 140g. V nabídce reklamních tašek jsou i další rozměry, gramáže a také střihy tašek ať už se jedná o tašky s jedním uchem nebo tašky s širokým bokem. Na výběr jsou ucha k nošení v ruce nebo přes rameno. Látkové nákupní tašky se vyrábí v široké škále barev, od jemných pastelových až po syté výrazné barvy. V naší nabídce najdete i přírodní nebarvené tašky. Nabízíme tašky z biobavlny.  V našem sortimentu najdete také Fair Trade výrobky.

ZÁDOVÉ VAKY

Nabízíme látkové zádové vaky Westford Mill a Jassz. Vyrobeny jsou ze 100% bavlny, v rozměru 37 x 46 cm v několika barevných variacích. Pokud hledáte zádové vaky vyrobené z polypropylenu, vyžádejte si katalog.

JUTOVÉ TAŠKY

Elegantní jutové tašky se vyrábí od malých rozměrů až po velké nákupní tašky s vysokou nosností. Příze jutových tašek je zpravidla nebarvená, ale v nabídce jsou i barevné varianty tašek nebo uch. Nabízíme kvalitní značkové tašky.

NETKANÉ TAŠKY

V širokém sortimentu tašek z netkaných textilií lze najít levné jednoduché tašky, vhodné pro velké reklamní kampaně. Na druhé straně lze z bohaté nabídky tvarů a velikostí vybrat tašky se zajímavým designem. Tašky s širokým bokem v jiné barvě, tašky s barevnou lemovkou, nebo praktické skládací tašky. Samozřejmostí je velká škála barev k výběru. Vyžádejte si nabídku tašek z netkaných textilií.

LÁTKOVÉ TAŠKY VYRÁBĚNÉ NA ZAKÁZKU

Pokud máte specifické požadavky a nezaujala vás nabídka standardních reklamních tašek, realizujeme výrobu tašek na zakázku.

 

Kategorie: reklamní tašky / nabídka reklamních tašek