a_netkane tasky_C

Netkané tašky

LEVNÉ TAŠKY Z NETKANÉ TEXTILIE
nabízíme v široké škále barev a tvarů 

 

Tašky z netkaných textilií se vyrábí v mnoha variantách a velikostech, pro svoji pevnost se nabízí i jako velké nákupní tašky s vysokou nosností. Podle účelu použití jako jednoduché nebo s širokým bokem. V nabídce jsou tašky s dlouhým uchem k nošení přes rameno, s malým nebo proseknutým uchem. Samozřejmostí je široká škála barevných variant. Netkané tašky se vyrábí zpravidla v gramáži 80 g, ale lze objednat i tašky s vyšší gramáží. 

VLASTNOSTI NETKANÝCH TEXTILIÍ

Tašky jsou vyrobeny z polypropylenu - speciální porézní tkaniny s vysokou životností. Tento materiál dává taškám nejen možnost dlouhodobého používání, ale i vysokou pevnost a odolnost. Tašky z netkaných textilií jsou přitom lehké a skladné, lze je snadno složit ani by se mačkaly. Polypropylenové textilie jsou recyklovatelné.

 

POTISK TAŠEK Z NETKANÝCH TEXTILIÍ

Nabízíme kvalitní potisk tašek sítotiskem. Reklamní tašky z netkaných textilií lze potisknout pouze přímými barvami jednobarevným tiskem.

Vzorník barev určených k potisku netkaných textilií:

netkane tasky_barvy

 

 netkane tasky_nu  netkane tasky_sde (1)  wh
 Maximální velikost potisku 27 x 33 cm.  netkane tasky_tisk_01

 

kategorie:  tašky z netkaných textilií / PP tašky / levné tašky / široká nabídka tašek / tašky z netkané textilie / netkané tašky