a_tasky_zakazkove_C

Potisk tašek

nabízíme MOŽNOST ATYPICKÉHO ZPRACOVÁNÍ grafiky
CELOPLOŠNÉHO POTISKU TAŠEK

potisk-tasek_ww_detail

Reklamní tašky mohou korespondovat s firemní identitou, reklamní kampaní nebo druhem konané akce. Pokud tomuto záměru nevyhovují standardně vyráběné reklamní látkové tašky, můžeme nabídnout šití tašek na zakázku podle vašich požadavků. Vašemu návrhu přizpůsobíme barevnost i střih tašek a nabídneme široké možnosti potisku. Bavlněné tašky splňují veškeré požadavky na kvalitu zpracování.

 potisk-tasek_NC_4  potisk-tasek_skoda  potisk-tasek_film
 potisk-tasek_plastia  potisk-tasek_kuchyne_sykora  potisk-tasek_balet_nd_tm

potisk-tasek_lindr_detail

VIZUALIZACE

Můžete vyžádat zaslání návrhu tašky a náhledu tisku v rámci poptávky. Vizualizace je pak samozřejmě součástí zasílaných korektur ke schválení.

POTISK TAŠEK

Bavlněné tašky tiskneme sítotiskem. Pro tisk používáme plastisololové a vodové barvy předních světových výrobců – KFG Italiana, Manoukian aj. Používané barvy mají vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Ceny tisku najdete v našem ceníku.

PŘEDLOHY PRO TISK TAŠEK

Podle dodaných předloh tiskneme na textil přímými barvami, nebo rastrovým plnobarevným tiskem zpravidla formou separace barev. Podrobnější údaje a požadavky na přípravu tiskových předloh najdete na stránce technologie tisku. 

VELIKOST POTISKU TAŠEK

Na rozdíl od standardních tašek není velikost tisku omezena. Tašky se tisknou ještě před ušitím na rozešité díly, to umožňuje i potisk tašek po celé ploše na spad. Je možné potisknout i boky tašek, nebo našité kapsy.

Požadovaná velikost tiskové plochy nad rozměr tašky
– u tisku tašek na spad: 
 T-schem_02_C

 

 potisk-tasek_NG_A_02  potisk-tasek_kovo 

 

 
potisk-tasek_design_jel
 potisk-tasek_ecofil  potisk_tasek_festival_karlovy_vary_01  potisk-tasek_chlebnik
   potisk-tasek_hroch  potisk-tasek_caffisimo

 

Kategorie: potisk tašek / tisk na tašky / tašky s potiskem / výroba tašek na zakázku / on line potisk tašek / ...