a_tasky_zakazkove_C

Potisk tašek

zakázková výroba a potisk tašek s MOŽNOSTí ATYPICKÉHO ZPRACOVÁNÍ 
TEXTILNí tašky s potiskem po celé ploše

potisk-tasek_ww_detail

Na rozdíl od standardně vyráběných reklamních tašek umožňují tašky šité na zakázku širší možnosti zpracování a potisku. Reklamní tašky šité na zakázku mohou korespondovat s firemní identitou, reklamní kampaní nebo druhem konané akce. Pokud tomuto záměru nevyhovují standardně vyráběné textilní tašky, můžete využít naši nabídku. Vašemu návrhu přizpůsobíme barevnost i střih tašek a nabídneme široké možnosti potisku. Textilní tašky splňují veškeré požadavky na kvalitu zpracování a tisku..

 potisk-tasek_NC_4  potisk-tasek_skoda  

latkove_ tasky_detsk

 potisk-tasek_plastia  potisk-tasek_kuchyne_sykora  potisk-tasek_balet_nd_tm

potisk-tasek_lindr_detail

VIZUALIZACE

Můžete vyžádat zaslání návrhu tašky a náhledu tisku v rámci poptávky. Vizualizace je pak samozřejmě součástí zasílaných korektur ke schválení.

POTISK TAŠEK

Textilní tašky tiskneme sítotiskem. Pro tisk používáme plastisololové a vodové barvy předních světových výrobců – KFG Italiana, Manoukian aj. Používané barvy mají vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Ceny tisku najdete v našem ceníku.

PŘEDLOHY PRO TISK TAŠEK

Podle dodaných předloh tiskneme na textil přímými barvami, nebo rastrovým plnobarevným tiskem zpravidla formou separace barev. Podrobnější údaje a požadavky na přípravu tiskových předloh najdete na stránce technologie tisku. 

VELIKOST POTISKU TEXTILNÍCH TAŠEK

Na rozdíl od standardních tašek není velikost tisku omezena. Tašky s potiskem se tisknou ještě před ušitím na rozešité díly, to umožňuje i potisk tašek po celé ploše na spad. Je možné potisknout i boky tašek, nebo našité kapsy.

Požadovaná velikost tiskové plochy nad rozměr tašky
– u tisku tašek na spad: 
 T-schem_02_C

 

 potisk-tasek_NG_A_02  potisk-tasek_kovo  

 

 
potisk-tasek_design_jel
 potisk-tasek_ecofil  potisk_tasek_festival_karlovy_vary_01  potisk-tasek_chlebnik
   potisk-tasek_hroch  potisk-tasek_caffisimo

 

Kategorie: potisk tašek / tisk na tašky / tašky s potiskem / potisk reklamních tašek / textilní tašky / . . . . .